Крадіжка з миттєвим розкаянням: мешканцю Сумщини залишається сподіватися, що суд це врахує

Відділ комунікації поліції в Сумській області повідомляє про доволі дивний випадок, що стався днями на Сумщині. Перебуваючи в магазині, 33-річний мешканець одного з районів області спокусився на гроші, що були без нагляду в касі. Але вже дорогою додому йому почали дошкуляти докори сумління… і чоловік пішов «здаватися» до поліції.
До правоохоронців звернувся власник продуктового магазину із завою про те, що з торгової каси зникло близько 400 гривень. Чоловік пояснив, що лише на декілька хвилин полишив приміщення, а коли повернувся, виявив нестачу грошей. За словами заявника, на порозі магазину він бачив молодого чоловіка, який, на його думку, і міг скоїти цей злочин.
Поки правоохоронці займались пошуком підозрюваного, останній сам прийшов із повинною. Він повернув викрадене і пояснив, що прийшов в магазин купити води. Там нікого не було, тож, побачивши гроші, не втримався. Після того, як скоїв злочин, сів у маршрутку та поїхав. Чужі гроші «гріли кишеню» недовго – на наступній зупинці він вийшов з твердим рішенням зізнатися у скоєному.
За заявою потерпілого у поліції розпочали кримінальне провадження за статтею « Крадіжка». Тепер долю «свідомого» крадія вирішуватимуть у суді.
А поліцейські вкотре звертаються до громадян з проханням виявляти обачність та турбуватись про збереження власного майна. Адже біля кожного магазину та квартири поліцейського не поставити.