Кращим іноземним кадетом Королівської Академії Сухопутних військ Сандхерст став уродженець Шостки

Збройні сили України щиро вітають курсанта Павла Лейсі з успішним завершенням навчання у Королівській Академії Сухопутних військ Сандхерст та нагородженням Її Королівською Високістю Королівською Принцесою Анною Міжнародним мечем як кращого іноземного кадета, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Начальник Генштабу Британської армії ЗС Великої Британії генерал Сер Марк Карлтон-Сміт вручив курсанту Павлу Лейсі «Медаль Сандхерста» на відзначення його надзвичайних досягнень як іноземного кадета.

ЗС України висловлюють вдячність посольству України у Сполученому Королівстві та посольству Британії в Україні за сприяння, підтримку та допомогу в продовженні реалізації багаторічної традиції щодо опанування військової науки представником ЗСУ за стандартами країни-члена НАТО.

Павло Лейсі – уродженець Шостки. Зараз навчається у Національній академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Відбір кадетів для навчання у Королівській Академії Сухопутних військ Сандхерст проходить по всій Україні, але у Велику Британію потрапляє лише один українець.

Як повідомив Павло журналістам Шостка.Info, навчання у Королівській Академії тривало майже рік, після новорічних свят він має повернутися в Україну.