Кубинці добре плавають, але погано бігають

Доведено прикордонниками Сумщини. А може, просто в дитинстві у жмурки не грали, тож ховатися не вміють  :))

Сумський прикордонний загін продовжує вживати комплекс ефективних заходів щодо протидії незаконній міграції через державний кордон України.

Учора в Путивльському районі прикордонники Сумського загону спільно з оперативними співробітниками оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби в рамках проведення цільових профілактичних заходів «Мігрант» та спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2018» затримали чергову групу нелегальних мігрантів – громадян Республіки Куба.

Реалізовуючи завчасно отриману від оперативних співробітників інформацію про можливе переправлення через кордон з території Росії в Україну групи нелегальних мігрантів, прикордонний наряд на автомобільній дорозі між населеними пунктами Бруски та Бунякине виявив та затримав 3-х громадян Республіки Куба. Іноземці мали при собі паспорти громадян Республіки Куба у вигляді ID-карток.

Попередньо встановлено, що правопорушники незаконно потрапили на територію України поза встановленими пунктами пропуску через російсько-український державний кордон, перетнувши вплав річку Сейм.

Наразі правопорушники доставлені до прикордонного підрозділу для проведення фільтраційних заходів та складання всіх необхідних адміністративно-процесуальних документів. Про такий факт проінформовано відповідні взаємодіючі правоохоронні органи.