Лебедин переходить на світлодіодне освітлення вулиць

3629

На апаратній нараді в мерії Лебедина розглянули питання щодо перспективи розвитку вуличного освітлення в місті. Як повідомив директор КП «Комбінат благоустрою» Володимир Піщанський, на даний час загальна протяжність мереж вуличного освітлення складає 53,9 км.

У цьому році була проведена заміна світильників вуличного освітлення по вул. Карпова, де встановили 6 світодіодних ліхтарів потужністю 0,05 кВт – це зменшило використання електроенергії на даній лінії на 1 кВт/год. Крім того, були прийняті заходи по зменшенню потужностей встановлених ліхтарів – замінено 33 лампи ДРЛ загальною потужністю 6,755 кВт на економлампи загальною потужністю 1,254 кВт .

До середини квітня 2016 року замінять ще 15 ламп ДРЛ на енергозберігаючі – тоді потужність 60 світильників складатиме 3,569 кВт, а споживання електроенергії становитиме на місяць 2570 кВт/год (4936 грн).

У другому кварталі планують провести заміну 18 світильників по вул. Героїв Майдану (9 шт.) та по вул. Тараса Шевченка (9 шт.) загальною потужністю 4,5 кВт. на світлодіодні ліхтарі загальною потужністю 0,9 кВт. Це зменшить споживання електроенергії на 3,6 кВт/год. та покращить освітлення вулиць.

Також планується встановити на десяти щитах обліку таймери часу та до кінця року провести вуличне освітлення по вул. Сумській.