Лікар, що видав фальшиву медичну довідку прокурору, заплатить штраф

41

Зарічний суд визнав винним лікаря-інфекціоніста у службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє прес-служба суду.

Лікарю призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 850 гривень, без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Зазначається, що лікар-інфекціоніст склала завідомо неправдиві офіційні документи, а саме: медичну карту стаціонарного хворого та листок непрацездатності від 18 серпня 2018 року про перебування прокурора Сергія Маслюка, на стаціонарному лікуванні в інфекційній клінічній лікарні у період з 07 по 18 серпня 2017 року. Також лікар видала завідомо неправдивий офіційний документ – листок непрацездатності.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 30 днів з моменту його проголошення.

Нагадаємо, прокурор звернувся з заявою щодо надання невикористаних днів відпустки, оскільки під час основної щорічної відпустки він перебував на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні одного із сумських медичних закладів. Однак на стаціонарному лікуванні перебували дві жінки, а заступник прокурора області відпочивав у с. Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області. Таким чином прокурор незаконно заволодів бюджетними грошовими коштами у сумі понад 21 тис. грн.