Лікарня майбутнього: оновлене відділення відкрили у Тростянецькій міській лікарні

28 червня, у  День Конституції України, у Тростянці урочисто, але з обмеженою кількістю гостей, з дотриманням карантинних вимог, відкрили докорінно оновлене, якісно відремонтоване терапевтичне відділення з неврологічними ліжками у міській лікарні.

На захід прибула Вікторія Мілютіна – директорка Північного департаменту Національної служби здоров’я. Оглянувши нове відділення, вона передусім відзначила якісний ремонт з безбар’єрним доступом, що вкрай важливо для пацієнтів неврології, а також наявність оснащених за усіма правилами санітарно-гігієнічних кімнат для осіб з інвалідністю, багатофункціональні медичні ліжка в палатах, нове медобладнання, комфортні побутові умови.

“Це відділення найкраще з усіх подібних, які є в районних лікарнях Сумської області!”, – говорила Вікторія Василівна.

 

Потрібно зазначити, що якісний ремонт відділення виконано у короткий п’ятимісячний термін. Загальна вартість робіт – 1,7 мільйона гривень, це кошти бюджету Тростянецької громади.

 

У відділені виконано капітальний ремонт систем водопостачання, каналізації, опалення, замінено вікна, придбано якісні медичні меблі та новітнє медичне обладнання. У кожній палаті – багатофункціональні медичні ліжка, санвунзли, холодильники, телевізори, підключено інтернет.

 

Головне, що все це для пацієнтів безкоштовно!

 

Відділення розраховане на 27 пацієнтів. Створені також сучасні комфортні умови для медичних працівників відділення.