Лісгоспи Сумщини додали собі 5 систем відеоспостереження

Про те, як у цьому році лісгоспи Сумського ОУЛМГ підготувалися до пожежонебезпечного періоду доповів на квітневому засіданні колегії управління заступник начальника Олександр Товстуха.

За його словами, кожен лісгосп управління має лісопожежну станцію, усі станції укомплектовані необхідним інвентарем. На базі підприємств діє 18 телевізійних систем відеоспостереження, 5 з яких – у Краснопільському, Охтирському, Тростянецькому, Шосткинському лісгоспах та Кролевецькому лісомисливському господарстві – введені в дію минулого року.

Для гасіння пожеж в арсеналі лісгоспів є 16 пожежних автомобілів, 3 АРСи, 2 автомобілі, пристосованих для гасіння пожеж, 56 патрульних автомобілів, 16 сільськогосподарських цистерн, 26 мотопом та 77 колісних тракторів з ґрунтообробним обладнанням, також у наявності є необхідний пожежний інвентар, вогнегасники, бензопили, лопати, граблі.

Олександр Товстуха додав, що лісгоспами вже створено 190 км нових мінералізованих смуг та доглянуто 521 км смуг. А за статистикою 2015 року в лісах підприємств виникло 85 випадків пожеж на площі 22,4 га, що завдало державі шкоди на 109 тис. грн, повідомляє прес-служба Сумського ОУЛМГ.