Малозабезпеченим сумчанам проводитимуть безкоштовне ендопротезування великих суглобів

Лікарі ортопеди-травматологи КНП «Центральна міська клінічна лікарня» розпочинають проводити безкоштовне ендопротезування великих суглобів (кульшових та колінних) для малозабезпеченої категорії населення – мешканців Сумської міської територіальної громади.
Рішенням Сумської міської ради від 12.05.2021 р. №877-МР затверджено Порядок проведення ендопротезування великих суглобів мешканцям Сумської міської територіальної громади на 2021 рік. Заплановано придбати у 2021 році 20 кульшових ендопротезів та 5 колінних ендопротезів.
З метою формування черги для проведення безкоштовного ендопротезування малозабезпеченої категорії населення – мешканців Сумської міської територіальної громади на базі КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР створена Комісія з визначення права осіб на проведення безкоштовного ендопротезування великих суглобів.
Комісія веде прийом кожного понеділка з 14-00 по 15-00 в кабінеті №1 амбулаторного ортопедично-травматологічного відділення КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР (м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 13).
Необхідний пакет документів. Для внесення особи в Реєстр хворих з патологією великих суглобів, які потребують ендопротезування за кошти бюджету Сумської міської територіальної громади на розгляд комісії необхідно надати наступний пакет документів:
1) заява встановленого зразка;
2) згода на обробку персональних даних;
3) копія паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номеру платника податків з пред’явленням оригіналів відповідних документів;
4) довідка про реєстрацію місця проживання особи;
5) виписка із медичної карти амбулаторного хворого та, у разі проведеного раніше стаціонарного лікування, виписка із медичної карти стаціонарного хворого з результатами обстежень;
6) направлення особи на Комісію, видане лікуючим лікарем закладу охорони здоров’я за місцем нагляду, оформлене належним чином;
7) довідки про доходи особи, яка потребує ендопротезування, та кожного з членів сім’ї;
8 ) декларація про доходи особи, яка має право на безоплатне проведення ендопротезів великих суглобів, встановленого зразка.
Право на безоплатне проведення ендопротезування великих суглобів (кульшових та колінних) мають особи, розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї яких, в розрахунку на одну особу за попередні два квартали, що передують місяцю звернення на Комісію, не перевищує на дату звернення двох розмірів законодавчо встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Наступне засідання Комісії у зв’язку з відпускною кампанією відбудеться 16.08.2021 року з 14.00.

 

Поділитися в соцмережах: