Маршрут є, тролейбусів нема: влада Сум дала відповідь щодо тролейбусного маршруту «вул. Ковпака – Аеропорт»

1

Петиція з проханням організувати рух тролейбусів за маршрутом «вул. Ковпака – Аеропорт» набрала необхідну кількість підписів та отримала офіційну відповідь від влади.

У відповіді міська влада зазначає, що маршрути руху тролейбусів затверджені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016 № 333 «Про організацію перевезення пасажирів тролейбусами на постійних міських маршрутах у м. Суми КП СМР «Електроавтотранс» (зі змінами)». Маршрути руху тролейбусів визначені на підставі вивчення міграцій мешканців міста виходячи з технічних можливостей (наявність контактної мережі, тягових підстанцій та розворотних кілець).

Зазначеним рішенням за напрямком «проспект Курський – Аеропорт» передбачено тролейбусний маршрут № 16 «Аеропорт – Центроліт». Але, з причини недостатньої кількості міського електротранспорту та нестачі водіїв тролейбусів, він не працює.

«Міською владою вживаються необхідні заходи для налагодження повноцінної роботи міського електротранспорту. Зокрема, у Програмі міського пасажирського транспорту м. Суми на 2016-2018 роки, затвердженій рішенням Сумської міської ради від 24 грудня 2015 року № 150-МР (зі змінами), на 2018 рік передбачено закупівлю 10 тролейбусів, що дасть змогу забезпечити роботу тролейбусного маршруту № 16», – йдеться в тексті відповіді.