“Маршрутка по 10”: у Сумах можуть скасувати скандальне рішення виконкому про підвищення вартості проїзду

На сайті мерії оприлюднили проєкт рішення Сумської міськради «Про скасування рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.10.2021 р. «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в звичайному режимі».

«З метою недопущення фактів порушення інтересів жителів міста Суми в частині забезпечення обґрунтованої вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах міста і з огляду на відсутність при прийнятті виконавчим комітетом Сумської міської ради рішень про тарифи на послуги з перевезення пасажирів аналізу (в тому числі із залученням громадськості) обґрунтованості і справедливості тарифів, керуючись частиною дев’ятою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.10.2021 року «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в звичайному режимі»

2. Організацію виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради, Павлик Ю.А.», – йдеться в тексті документа.

Ініціатором розгляду питання є депутат Сумської міськради Дмитро Лантушенко, пише ST.