Маршрутки по 11 і по 13 гривень – вже незабаром у Сумах?

Місто продовжує працювати над розрахунками вартості перевезень у приватному міському транспорті. Нагадаємо, що місцеві приватні перевізники подали розрахунки, згідно з якими, вартість проїзду в Сумах найближчим часом може подорожчати до 10-11 гривень для некарантинного періоду і 13 гривень – на період карантину.

За словами начальника міськвідділу транспорту і зв’язку Сергія Яковенка на апаратній нараді в Сумській мерії 30 серпня, фахівці проаналізували всі цифри. Виявлені недоліки і зауваження вже усунули, зараз відділ транспорту готує для оприлюднення акт регуляторного впливу з новими тарифами.

«Виходячи з поданих розрахунків, з минулого розгляду тарифів вартість палива підвищилася на 52%, зарплата – на 37%, вартість шин – на 10%. Що стосується вартості палива, прийшло попередження від постачальника, що з 1 вересня буде підвищення ще на 20%. Такі цифри вже загрожують подальшій роботі пасажирського транспорту», – зазначив чиновник, явно натякаючи на гостру необхідність підвищення вартості проїзду в Сумах.

ВШ