Мати очільника Сумського райсуду купила автівку за мільйон

12

Мати голови Сумського районного суду Ігоря Дашутіна Тетяна Дашутіна у жовтні цього року зареєструвала “Toyota RAV-4 Hybrid” 2017 року випуску. Про це повідомляє сайт Наші гроші.

Такі автівки коштують від 815 тис. грн до 1,07 млн. грн.

62-річна Тетяна Дашутіна з 2003 року зареєстрована як ФОП з основним видом діяльності «вирощування зернових культур». Також вона володіє фірмою «Нерухомість-Д», на яку записані сумські торгові ряди на проспекті Курському 121д, Металургів 13д, Кондратьєва 152д, Харківській 12д та нежитлові приміщення на вул. Кооперативній, 1 у Сумах. Утім, сумські ЗМІ називають власником торгового бізнесу саме суддю Дашутіна, а не його матір.

Ігор Дашутін згадується у кримінальному провадженні щодо екс-очільника господарського суду Сумської області Олександра Коваленка. Останнього правоохоронці підозрюють в вимаганні понад $26 тис. хабара. Дашутін дав службову автівку Коваленку, на якій той, за версією слідства, їздив забирати хабар.

Сам суддя зареєстрував на себе у квітні 2016 року “Toyoya Camry” з об’ємом двигуна 2494, вказавши в декларації 428,3 тис. грн. взятого в банку кредиту на купівлю авто. При цьому заробітна плата судді за минулий рік склала 282,2 тис. грн. в суді та 14,3 тис. грн. від викладацької діяльності в Сумському державному університеті.