Медики Сум продавали українські страви, аби зібрати кошти для дітей обласної лікарні

11 травня, напередодні Дня медичної сестри, за ініціативи адміністрації та профспілкового комітету Сумської обласної дитячої клінічної лікарні в місті пройшов благодійний ярмарок «З Україною в серці – з любов’ю до дітей» по збору коштів для тяжкохворих дітей, які лікуються у закладі.

Медичні працівники до акції підготували вироби національного мистецтва, українські страви, педагогічними працівниками лікарні проведені майстер-класи народної творчості.

На ярмарок були запрошені медики лікувально-профілактичних закладів, батьки, діти яких знаходяться на лікуванні (наразі на стаціонарних ліжках знаходиться 400 дітей).

За підсумками проведення благодійного ярмарку було зібрано 5365 гривень.

Подібні акці допомагають нормально функціонувати лікарні. Протягом тривалого часу заклад співпрацює з благодійними фондами, які надають допомогу в медикаментозному забезпеченні важкохворих дітей і поліпшують матеріально-технічну базу. А зокрема участь в акції «До Світлого Дня – світлі вчинки» тільки цього року, за попередніми даними, поповнить лікарню медикаментами на загальну суму понад 600 тисяч гривень.