Медичні працівники мають бути соціально захищені! – Ігор МОЛОТОК

Сьогодні, 7 жовтня, під Кабміном протестували профспілки, в тому числі і медичної галузі. В акції протесту взяли участь і медики Сумщини.

Народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК підтримав протест профспілки медиків області. Парламентар впевнений, що наразі, коли триває боротьба з коронавірусом, а реформування галузі потребує суттєвих корективів, медичні працівники потребують особливої підтримки.

“Підтримую вимоги медичних працівників, які стосуються виплати заборгованості по зарплаті, своєчасного і повного фінансування Програми медичних гарантій, підвищення заробітних плат лікарів і середнього медичного персоналу, недопущення масового звільнення медпрацівників і закриття медичних закладів…” – зазначив Ігор МОЛОТОК у своєму дописі на сторінці у Фейсбук.

Парламентар акцентує увагу, що медична галузь завжди була пріоритетним напрямком його роботи, і він буде робити все від нього залежне, щоби надати дієву допомогу.

Варто відзначити, що вчора, на засіданні підкомітету з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку, за участі Ігоря МОЛОТКА, було погоджено передачу Міністерству охорони здоров’я бюджетних призначень для централізованого забезпечення киснем ковідних лікарень. На ці цілі передбачається майже 400 млн грн. Очевидно, що це надзвичайно важливо в умовах стрімкого росту захворюваності на коронавірус.

Поділитися в соцмережах: