Медзаклади Сумщини мають бути готовими до можливих випадків відключення електроенергії

На цьому під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наголосив голова облдержадміністрації Дмитро Живицький.

«Кожна лікарня області має бути забезпечена необхідним мінімумом потужностей електроенергії. Особливо сьогодні, коли в закладах працює дороговартісне енергозатратне обладнання, яке рятує життя, коли сотні пацієнтів у лікарнях області підключені до кисню, вимкнення електроенергії в медичних закладах неприпустиме. Тож власники та керівники закладів мають забезпечити лікарні джерелами альтернативного електропостачання», – зазначив Дмитро Живицький.

За ініціативою голови облдержадміністрації комісія ТЕБ та НС доручила власникам та керівникам закладів прорахувати мінімум потужностей по електроенергії, який необхідний медичним закладам в разі їх аварійного відключення від електропостачання. І цей мінімум має бути забезпечений альтернативними джерелами живлення.

«Ми ж розуміємо, що попереду зима, а це негода, значні пориви вітру, обмерзання. І лікарні мають убезпечити себе від перебоїв з електроенергією. Адже на кону – життя та здоров’я жителів Сумщини», – підкреслив Дмитро Живицький.