Мер Конотопа взявся за співуправління ЖЕКом, яким керує “директор-хам”

 Таке рішення прийняв міський голова Артем Семеніхін після того, як колектив ЖРЕП “Центральний” висловив своє невдоволення роботою нинішнього керівника підприємства Олександра Максименка.

Учора, 13 липня, працівники ЖЕКу ініціювали загальні збори, аби разом з міською владою обговорити проблеми, з якими їм доводиться стикатися. Основні моменти, які хвилюють наразі колектив, це: неповага начальника до своїх підлеглих, образи та нецензурщина у висловлюваннях з його боку, вибірковий підхід до вчасної виплати заробітної плати на підприємстві, відміна преміювання співробітників ЖЕКу у порівнянні із збільшенням навантаження тощо.

Артем Семеніхін у відповідь на звернення трудового колективу заявив, що хоче залагодити дану проблему мирним шляхом, без конфліктів і образ. А тому прийняв рішення про те, що від сьогодні, 14 липня, разом із нинішнім керівником Максименком береться за співуправління підприємством. Щодня, протягом трьох тижнів, мер планує брати участь у “планьорках”, після чого особисто буде розбиратися з бухгалтерськими паперами. Після того, як ситуація в ЖРЕП “Центральний” стане чітко зрозумілою особисто для нього, міський голова пообіцяв повторно зібрати трудовий колектив та повідомити своє рішення з приводу діяльності підприємства та діяльності його керівника.

“Вважаю, що треба дати шанс, у тому числі й мені, щоб в усьому розібратися. Я налаштований на те, щоб спробувати”, – заявив міський очільник. Побоювання людей з приводу того, що за цей час частину “неугодних” з колективу звільнять, Артем Семеніхін відкинув, пообіцявши, що жодних кадрових змін за цей час не відбудеться.

Нагадаємо, Олександр Максименко був призначений на посаду начальника ЖРЕП “Центральний” міським головою 30 грудня 2015 року. Протягом півріччя, зі слів співробітників підприємства, йому так і не вдалося налагодити ані контакту з колективом, ані злагодженості в спільних діях.

Джерело: konotop.in.ua