Мер Лисенко почув екс-мера Мінаєва: Місто починає боротьбу з вантажівками

12711001_543240715856659_3960513859079362350_o1

Сьогодні, 4 квітня, на апаратній нараді міський голова Олександр Лисенко підняв питання неконтрольованого руху вантажівок в обласному центрі.

Мер доручив міському відділу логістики негайно зайнятися цим питанням, адже боїться, що нові дороги, які мають з’явитися цього року згідно із запланованими капремонтами, не витримають навантажень. «Ми ж у цьому році запланували капремонт вулиці Роменська. Після цього треба ставити пост і не пускати до Сум вантажний транспорт. Давайте звертатися з листами в ДАІ», – наголосив Лисенко.

Як повідомив начальник відділу Сергій Яковенко, раніше цим займалася «Укртрансінспекція», яка разом з ДАІ проводила зважування автівок.

Ситуацію прояснив і директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера. “Ці роботи дозволені тільки системі автодору. Через місто проходять основні маршрути міжнародного транспорту. Вони ставили пост на в’їздах і брали кошти за перевантаження, які надходили в обласні структури. Якби ці кошти йшли в місто… Ми намагалися з’ясувати, але пустити їх до Сум неможливо. І робити щось треба, тому що 60-тонники не можуть їздити нашими дорогами, особливо в літній період», – наголосив він.

Лисенко дав доручення відділу логістики остаточно з’ясувати, хто повинен контролювати це питання, після чого буде подане звернення до відповідних структур.

Нагадаємо, колишній міський голова Сум Геннадій Мінаєв  активно публікує в соцмережах фото й відео з вантажівками, які всупереч Правилам дорожнього руху курсують центральними вулицями міста.