Мер Лисенко проводить виїзні наради по ямах та калюжах міста

Ділянка дороги від школи №7 до Курського ринку отримає друге дихання. Щоправда ремонт покриття розпочнуть тільки після обстеження і за необхідності відновлення теплових і каналізаційних мереж, а також системи водопостачання.

На цьому під час виїзної наради на відрізку автошляху по вул. Лесі Українки і вул. Романа Атаманюка (колишня 40 років Жовтня) наголосив міський голова Олександр Лисенко.

За словами начальника управління капітального будівництва і дорожнього господарства Віталія Шилова, проектно-кошторисна документація на ремонт дороги вже виготовлена, далі необхідно провести тендер. Реконструкцію асфальтного покриття шляховики зможуть розпочати у вересні поточного року.

Також учасники наради проінспектували стан дороги на вул. Чибісова, де місцеві жителі скаржаться, що замість асфальту в їхньому дворі суцільні вибоїни і калюжі, а дорога не бачила ремонту кілька десятиліть. Мер доручив Віталію Шилову опрацювати це питання і віднайти можливість вирішити проблему.

А ось на вул. Романа Атаманюка (колишня 40 років Жовтня) оновлення дороги вже почалося. Окрім реконструкції асфальтного покриття тут обладнають і тротуари поблизу під’їздів, їх викладуть плиткою. Сумчани також планують долучитися до благоустрою прилеглої території – посадити біля будинку квіти.

DSC00335

DSC00358