Мер Лисенко розповів, чому малечу дитсадка №20 морозили 4 дні

До онлайн-приймальні міського голови Сум звернулася мешканка, яка розповіла, що в дитячому садку № 20 вже 4 дні відсутнє опалення.

«Добрый день! Обращаюсь к Вам с просьбой помочь выяснить и разобраться, почему в саду № 20 нет уже 4 дня отопления. Дети, воспитатели мерзнут, на улице теплее, чем в помещении. Если это авария, почему ее до сих пор не исправили? Если это поточный ремонт, почему сейчас? Надеемся на ваше влияние», – написала сумчанка сьогодні, 24 березня.

«Доброго дня, Марино Станіславівно! Дякую за повідомлення, щойно мені повідомили, що опалення в садочку є, але, на жаль температура радіаторів замала. Наразі тривають роботи ТОВ “Сумитеплоенерго” по усуненню пошкоджень теплотраси, на даній ділянці, тому ситуація перебуває на контролі, та найближчим часом буде виправлена”, – відповів мер Лисенко.

У коментарі завгосп дошкільного навчального закладу № 20 повідомила, що в приміщенні дитячого садка було холодно через поломку на вул. Троїцькій, у зв’язку з чим температура впала в усіх закладах, які перебувають на лінії, – ЛСУ, дитсадок і дитяча лікарня.

На даний момент поломка усунена, і тепло вже надходить, сьогодні-завтра температурний режим закладів має відповідати нормі.

Джерело 0542