Мер Сум хоче звернутися до поліції через звалища будівельного сміття у лісі

Сьогодні, 25 квітня, мер Олександр Лисенко обговорив з начальником Інспекції з благоустрою Русланом Голоперовим проблему стихійних звалищ у Сумах.
За словами Руслана Голоперова, їх у місті 50. Деякі були ліквідовані під час суботника, а на прибирання решти потрібні додаткові кошти. Посадовець попросив мера внести відповідні зміни до міського бюджету найближчої сесії.

Олександр Лисенко, в свою чергу, зауважив, що змінити ситуацію зможуть тільки штрафи і контроль за викидами сміття на території Сум. Крім того, він заявив про необхідність будівництва полігону для будівельного сміття, щоб люди знали, куди можна вивезти великогабаритний непотріб. Мер додав, що від керівництва заводу «Силикатобетон» уже надійшла пропозиція про виділення кар’єра під такі цілі. Потрібно лише укласти з ними договір.

«Якщо проїхати на 40-у підстанцію через вул. Римського-Корсакова, через автоцентр «КамАЗ”, то ви побачите невеликий сосновий ліс, де вся дорога з двох сторін у купах будівельного сміття», – повідомив Олександр Лисенко. Сумська міськрада збирається звернутися до поліції, щоб правоохоронці контролювали це питання, бо там знаходиться зелена зона.

Джерело Топ Город