Мер Сум визначив обов’язки одного із новоспечених заступників

13

На сайті мерії оприлюднили розпорядження міського голови про внесення змін до розподілу обов’язків між його заступниками.

Відтак, всі обов’язки, які раніше виконував Степан Пак, перейшли до Віри Мотречко. Тепер вона буде контролювати сфери освіти, культури, роботу зі зверненнями громадян, питання взаємодії з політичними партіями, рухами, громадськими та релігійними організаціями, сприяти роботі міськвійськкомату в організації призову на строкову службу.

У підпорядкуванні Віра Мотречко будуть відповідні структурні підрозділи та бюджетні установи, а також КП «Дрібнооптовий» і КП «Сумикоммунінвест».

Водночас Степан Пак керуватиме справами виконкому.

Чим же буде займатися другий нопризначений заступник – Максим Галицький – досі невідомо.

Нагадаємо, на останній сесії міськради 27 вересня депутати Сумської міської ради підтримали дві нові кандидатури на посаду заступників міського голови Сум. На посаду призначені депутат Сумської міськради (ВО «Батьківщина»), начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віра Мотречко та депутат Сумської міськради (ВО «Свобода») Максим Галицький. «За» проголосували 35 депутатів. Тепер у мера 6 заступників.

12