Мер Сум їде до Києва за низькими тарифами

Про це міський голова Олександр Лисенко наголосив під час апаратної наради сьогодні, 30 травня, де одним із питань розглядалася підготовка міста до опалювального сезону 2016-2017 років.

Очільник обласного центру зауважив, що вже завтра вирушить до Києва, щоб особисто звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо недопущення зростання тарифу на опалення в 2 рази для сумчан. Олександр Лисенко підкреслив, що у зв’язку з економічною ситуацією в країні, від минулорічних показників все ж доведеться відійти.

Як повідомив мер, у графіку тарифів, з яким він уже ознайомився, Суми знаходяться десь посередині, але на його переконання, місто може покращити результат і спуститися в цьому списку на декілька пунктів нижче.

Нагадаємо, у квітні цього року фракція «Відродження» у Сумській обласній раді оголосила про підготовку судового позову щодо зниження тарифів на тепло у місті Суми. За словами її депутатів, численні звернення до виконкому Сум, Сумської ОДА і облради щодо перегляду цін на тепло для сумчан не отримали відповіді, тому вони вирішили подати до суду на Сумську міську раду та постачальників тепла.