Мер заборонив чиновникам міськради телефонувати йому, якщо їх затримають п’яними за кермом

Ситуація з кількістю п’яних за кермом в Сумах погіршується буквально кожен день. Особливо багато випадків було упродовж останнього тижня. Під час апаратної наради в мерії міський голова Олександр Лисенко теж обурювався такою ситуацією та особливо попереджав чиновників:

«Нетверезими їздять уже й жінки! – обурився на апаратній нараді в мерії мер Олександр Лисенко. – У багатьох аваріях є постраждалі. Тому всіх попереджаю: якщо ви їздите в нетверезому стані, з вами буде розбиратися поліція. А якщо в такому стані затримають працівника Сумської міськради або виконкому, то це автоматичне звільнення. Ви напишете заяву і підете, щоб не ганьбити працівників нашого колективу. Якщо ви комусь передали автомобіль, і цю людину затримали, ви також напишете заяву. Це правило починає працювати з 9 серпня. Не може бути такого, що працівники міськради дозволяють собі подібне. Що це за вседозволеність така?! Можна все вирішити? Мені ніколи не дзвонити з цього питання! Начальнику патрульної поліції і всім іншим – теж не дзвонити. Немає вседозволеності в такому випадку. У нас по 20 випадків водіння в нетверезому вигляді за тиждень!»

Наскільки теоретичним є гнівний спіч очільника міста – чи то він попереджувальний, чи й насправді когось зі співробітників міської ради вже спіймали за водінням у нетверезому стані, наразі достеменно невідомо…

Поділитися в соцмережах: