Мерія Сум готує до продажу 5 комунальних приміщень

У травні в Сумах розпочато процедуру приватизації об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу. Про це повідомили у департаменті забезпечення ресурсних платежів.

Мова йде про три приміщення, два з яких – у центрі міста. Зокрема, одне з них, площею 66,7 кв. м, розташоване по вул. Покровській, 13. Друге – на вул. Петропавлівській, 62/1 загальною площею 170 кв. м. Третє приміщення (95,5 кв. м) – на проспекті Курський, 6/1.

Департаментом ресурсних платежів оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки цих об’єктів нерухомості. Переможець конкурсу має провести оцінку, аби визначити їх ринкову вартість для приватизації шляхом викупу орендарем.

Крім вище названих нежитлових приміщень, на конкурс також виставлені ще 2 об’єкти. Це 38/100 частин домоволодіння, що по вул. Лепехівська, 78, та приміщення площею 24,1 кв. м, розташоване у будинку №46 по вул. Соборній. Планується, що обидва об’єкти будуть виставлені на продаж.

Конкурс відбудеться 10 червня о 10.00 у департаменті забезпечення ресурсних платежів (вул. Садова, 33, 2-й поверх, кімн. 35).