Мерія Сум планує виділити мільйон на компенсацію проїзду АТОшникам

Міська влада планує виділити кошти на компенсацію вартості проїзду у громадському транспорті міжобласного та міжрайонного сполучення учасникам АТО, які проживають в Сумах.
Сьогодні, 17 травня, під час засідання виконавчого комітету розглядалося питання щодо внесення змін та доповнень до міського бюджету. Один із пунктів цього питання – виділення 1 млн грн на компенсацію вартості проїзду в громадському транспорті учасникам АТО.

Як зазначив начальник відділу логістики та зв’язку Сергій Яковенко, перевізники міста здійснюють перевезення бійців на безоплатній основі. У свою чергу член виконкому Юрій Удовенко зауважив, що не всі водії маршруток охоче надають таку можливість, тому перевізникам необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед своїх водіїв.

Завдяки компенсації з міського бюджету, учасники АТО зможуть безкоштовно їздити у транспорті міжобласного та міжрайонного сполучення. «Щодо процедури відшкодування, учаснику АТО достатньо буде пред’явити квиток і бійцю повернуть кошти, витрачені на нього», – зазначив міський голова Олександр Лисенко.

За словами заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Віктора Волонтирця, підготовлено проект Положення щодо відшкодування вартості проїзду учасникам АТО. «Положення буде затверджено в червні. Оскільки держава не може вирішити це питання, міська влада – зможе», – додав він.

Члени виконкому підтримали це питання. Далі його мають розглянути депутати Сумської міськради.