Мерія Сум рекламує платних доглядальниць

На сайті мерії Сум повідомляють, що міський територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня» надає окремим категоріям громадян послугу догляду вдома на платній основі.

Скористатись нею можуть літні сумчани, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їх групи інвалідності, але не більше, як 4 місяці), які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Послуга включає в себе: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, інших товарів; приготування їжі; прибирання житла; прання білизни; оформлення документів на отримання субсидії на оплату за житлово-комунальні послуги; внесення платежів; інші соціальні послуги.

Тарифи на платну послугу догляду вдома встановлюються територіальним центром відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2005 року (№ 268) «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги».

Одинокі непрацездатні громадяни, які не мають працездатних рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, обслуговуються безоплатно, повідомляють у мерії.