Мерія відповіла на петицію про гарантійні зобов’язання сумських дорожників

На сайті електронних петиції зявилася відповідь мерії Сум на пропозицію Миколи Москаленка щодо покладання на підрядників, які ремонтують міські дороги, гарантійних зобов’язань.
“Тобто, якщо траса стала непридатною протягом гарантійного терміну, то її ремонт повинен здійснюватися за рахунок підрядників. Юридичне визначення гарантійного терміну доріг буде мотивувати будівельників до більш відповідального ставлення до будівництва доріг. Під гарантійним терміном буде розумітися “період часу, протягом якого підрядник, який виконав роботи по будівництву, реконструкції, капітального ремонту, ремонту ділянки автомобільної дороги або штучної споруди, забезпечує замовнику їх відповідність вимогам, що пред’являються до якості таких робіт”. Відлік терміну буде починатися з моменту здачі роботи замовнику. Якщо виявлений дефект то, гарантійний термін встановлюється з моменту його повного усунення.
Зобов’язати комунальні служби реконструювати пошкоджені дороги та пішохідні тротуари після проведення земляних робіт, також з гарантійними зобов’язаннями”, – йшлося у петиції, яка набрала 264 голоси.
У мерії відповіли, що, виявляється, гарантійний термін на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт доріг у Сумах є і він становить 10 років. Що ж до поточного (ямкового ремонту) – тут гарантійний термін не передбачено. З повним текстом відповіді можна ознайомитися за посиланням.