«Мертва радянська площа для мітингів повинна піти в минуле” – голова Сумської ОДА проти сірих плит

Минулого тижня очільник Сумської ОДА Дмитро Живицький, вітаючи архітекторів з професійним святом, запропонував їм подавати проєкти реконструкції площі, побудованої ще за радянських часів, на простір для відпочинку сумчан і гостей обласного центру. А також пообіцяв приз за кращий проєкт.

«Давайте створимо щось таке, завдяки чому площа Незалежності в обласному центрі стане окрасою міста», – закликав губернатор.

На його думку, зараз вона сіра і неприваблива:

«Мертва радянська площа для мітингів повинна піти в минуле. Ми зобов’язані створити простір для відпочинку, творчості, комфорту, гарного настрою. Генеруйте свої найсміливіші ідеї. А ми з міською радою знайдемо конструктив».

Дмитро Живицький вважає, що на цьому місці може бути чудовий сквер:

«Замість сірих плит тут могла б розміститися зелена зона з деревами і лавками. Також необхідно виділити молодіжну зону для велосипедистів, скейтерів. Адже місце біля будівлі профспілок – їх улюблене, і нехай воно таким і залишається. Люди, які просто проходять повз або йдуть у справах до облдержадміністрації, обласної чи міської рад, будуть надихатися цим місцем, милуватися створеної красою, отримувати заряд енергії».

ВШ

Поділитися в соцмережах: