Меру Путивля Валерію Волкову закидають шахрайство на мільйони та зловживання службовим становищем

За мера Путивля Волкова взялись Генпрокуратура та Нацполіція – бюджети недоотримали понад 4 мільйони гривень, повідомляє sumypost.com

Понад 4 млн. грн. за оренду землі недоотримали Козаченська, Мачулищанська, Октябрська та Волокитинська сільські ради. Про це йдеться у заявах народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського до Головного управління Національної поліції Сумської області та Офісу Генерального прокурора України.

У заявах зазначено, що це сталось через шахрайство та зловживання службовим становищем мера Путивля Волкова. Народний депутат просить розслідувати причетність Волкова до тиску на сільських голів Путивльського району та примусу їх до продовження договорів на завідомо невигідних умовах з ССК «Ярославна», що належить його родині.

У заявах, переданих до правоохоронних органів, зазначено, що підприємство родини мера Путивля платить за оброблювані ним землі резерву та запасу оренду в рази нижче, ніж інші підприємства району. На думку Дубінського, Волков, перебуваючи на посаді міського голови Путивля, продовжує здійснювати господарську діяльність ССК «Ярославна», а свою посаду використовує для лобіювання інтересів зазначеного кооперативу.

Згідно із заявою, сільські бюджети недоотримують 3,2 млн грн щорічно внаслідок заниженої ціни. Також бюджети втрачають за незатребуваними та непереоформленими паями, де вони недоотримують ще близько мільйона гривень. Загальна сума втрат Козаченської, Мачулищанської, Октябрської та Волокитинської сільських рад – понад 4 млн грн.

У своїй заяві Дубінський також звертає увагу на те, що на сьогоднішній день нестача бюджетних коштів по Путивльському району становить близько 10 млн грн, і таке лобіювання Волковим інтересів свого підприємства викликає обурення у місцевих жителів.

Якщо факти шахрайства та зловживання службовим становищем підтвердяться, то меру Путивля Валерію Волкову може загрожувати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.