Мешканців Сумщини просять не обговорювати у соцмережах хід воєнних дій

До жителів нашої області, яка є прикордонною, звернувся очільник Сумської ОВА із закликом не втрачати пильність та не публікувати у соцмережах фото і відео прильотів. Також не варто обговорювати усе, що стосується воєнних дій, публічно, адже це може грати на руку ворогові:

“Я окремо звертаюся до мешканців прикордонних населених пунктів (у нас, правда, пів області таких) війна ще не закінчилась, не варто втрачати пильність і публікувати хід воєнних дій та прильотів у соцмережах!
Якщо ви чуєте що “десь бахкає” – це не привід одразу писати у соцмережах про напрям і характер вибухів. Війна не ведеться онлайн, це і ваша, в тому числі, безпека! Коли біля вас “бахкає” – ви маєте йти в укриття чи безпечне місце.

Дочекайтеся офіційної інформації від мене чи від Збройних Сил України! Ми повідомляємо про хід війни за усіма правилами.
Дякую за розуміння!

*Якщо вже дуже хочеться – можна безкінечно довго і в подробицях обговорювати вибухи у сусідній росії. У їхніх адмінодиницях, що межують з Сумщиною, регулярно щось взривається і палає. Зовсім вже орки забули що треба дотримуватися правил з техніки безпеки.
Самі ж і винні – то бичок з цигарки не затушать, то траву палять)”, – йдеться у повідомленні.