Мешканців Сумщини запрошують взяти участь в аукціоні з продажу легкових автомобілів

Як повідомили в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, на продаж у вересні цього року виставлено десять легковиків.

Автомобілі марок ВАЗ та ІЖ, що пропонуватимуться до продажу незабаром на електронних торгах, здебільшого перебувають у задовільному стані. Виставлятимуться на аукціони за балансовою вартістю, без умов.

Запрошують взяти участь у торгах в першу чергу мешканців Великої Писарівки, Путивля, Середино-Буди, де знаходяться легковики, та усіх бажаючих з інших районів Сумщини.


Довідково.

27 серпня цього року відбувся аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – транспортного засобу ВАЗ 21043 (Сумська область, м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 39), балансоутримувач – Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

За право власності на об’єкт приватизації зі стартовою ціною 0,122 тис. грн. на прозорих торгах змагалися 10 осіб. Завзяте цінове змагання виявило переможця – громадянина України, мешканця обласного центру. Він став власником ВАЗу, надавши найвищу цінову пропозицію – 17 тисяч 601 гривню. Таким чином, за результатами електронного аукціону вартість активу приватизації перевищила стартову в 144,8 рази.

У серпні вже вдруге приватизовано на аукціоні автомобіль Управління Пенсійного фонду України. Автомобіль став власністю громадської організації.