Мешканка Шосткинщини, яка повернулася з Росії з коронавірусом, померла в лікарні

Не дивлячись на те, що епідемічна ситуація зараз у країні та в нашому регіоні відповідає зеленому рівню, ми повинні дотримуватись протиепідемічних правил, наголошують фахівці. Тим паче останніми днями спостерігається незначне зростання захворюваності в Україні.

«Станом на сьогодні зареєстровано в Україні всього 598 випадків, госпіталізовано 279 осіб, летальних випадків 25», – говорить Ірина Хаміцевич, завідуюча міськрайонним відділом Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Протягом перших двох тижнів липня у Шостці фіксували від 4 до 11 нових випадків захворювання на коронавірус. На минулому тижні таких було 4. На останніх вихідних додалося 15 нових випадків: 12 – у  місті, 3 – у районі.

19 липня жінка, яка й стала джерелом інфікування, померла увечері в інфекційному відділенні Шосткинської ЦРЛ.

«Це жінка, яка приїхала у с.Лушники із Мурманська 1 липня. Уже 3 липня вона звернулася з ознаками захворювання та була госпіталізована. Діагноз підтвердили 6 числа. Перебіг захворювання був важким, жінка постійно була на кисневій підтримці», – каже Ірина Хаміцевич.

Відомо, що одразу після приїзду жінка спілкувалася з односельцями. Це призвело до розповсюдження вірусу. У результаті нехтування протиепідемічними правилами на території Лушників утворилося 4 вогнища Covid-19. Зараз вони під контролем лікаря.

Крім цього, нині в інфекційному відділенні з підозрою на Covid-19 перебуває ще дві людини, які також приїхали до Шостки до своїх батьків, повідомляє shostka.info.