Міський голова Сум в ефірі СТС прокоментував питання тарифів на проїзд та опалення в місті

“Перш ніж ухвалити тариф по 10 грн. за проїзд у міському приватному транспорті, ми ретельно його прорахували”, – говорить очільник міста.

За словами Олександра Лисенка, розрахунки замовлялися у двох інститутах – у Харкові та Києві.  На сьогодні збільшилася вартість палива, зросла мінімальна зарплата та інші чинники, що впливають на розрахункову вартість проїзду. Навів він також і приклад Києва, де вже оголосили про підвищення тарифів на проїзд до 20 грн.

“Майбутнє ми вбачаємо у розвитку комунального транспорту в місті. У грудні очікуємо на поставки ще 10 тролейбусів. Коли доведемо кількість тролейбусів до 75, а автобусів – до 50, то це кардинально змінить ситуацію”, – зазначив міський голова.

Що ж стосується проблем з опаленням у третині міста, яку обслуговує котельня Північного промвузла, то Олександр Лисенко прокоментував ситуацію так:

“Міськрада отримала від підприємств листи, у яких вони гарантували вчасний початок опалювального сезону. Одна компанія зобов’язання виконала, а друга (КППВ) – ні.”

Тож до чого це в результаті призвело і що зробила міськрада для врегулювання ситуації, очільник міста розповів у програмі “Даю слово” на телеканалі СТС.