Міський голова Тростянця порадився з молоддю з питань подальшого розвитку громади

Голова Тростянецької громади Юрій Бова 4 лютого 2022 року зустрівся з оновленим складом Дитячої дорадчої ради при Тростянецькому міському голові.
Юрій Бова розказав дітям про те, що вже зроблено в місті останніми роками, які проєкти наразі втілюються в життя і яким стане місто найближчим часом. Також він закликав молодь творчо долучитися до формування обличчя рідного міста і активно надавати свої пропозиції.
Під час зустрічі були накреслені напрямки, в яких діти можуть проявити свої ініціативи,та обговорені пропозиції членів Дитячої дорадчої ради стосовно організації дозвілля молоді у громаді.
Присутні на зустрічі начальник КЗ ТМР “Агенція місцевого розвитку” Роман Гловацький та менеджер агенції Артем Бутов поділилися з учасниками Дитячої дорадчої ради своїм баченням участі дітей у розвитку міста та розповіли про свій досвід роботи з громадськими організаціями, волонтерами.
Нагадаємо, Дитяча дорадча рада була створена у 2016 році за ініціативи міського голови Юрія Бови з метою залучення дітей до прийняття рішень в органах місцевого самоврядування, що стосуються забезпечення прав дітей.
Рада створюється із числа дітей та молоді віком від 12 до 18 років – представників шкільного самоврядування, інших освітніх та молодіжних установ та організацій, молодіжних та дитячих та інших громадських організацій, які діють на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади, для розвитку у громаді прогресивних форм самоврядування дітей та молоді. Члени ради обираються терміном на один рік.