Митники виявили у потязі “Львів-Москва” заборонені “подвійні” товари, що приховав росіянин

Сьогодні вранці, 4 серпня, при відпрацюванні інформації, отриманої від Управління Служби безпеки України у Сумській області, працівниками Сумської митниці ДФС спільно із співробітниками даного управління було припинено факт незаконного переміщення через митний кордон України товарів подвійного використання.

До таких товарів належать ті, що можуть бути використані у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки, у виготовленні ракетної, ядерної, хімічної, біологічної та токсичної зброї.

Так, у потязі сполученням «Львів – Москва» у пункті пропуску на залізничній станції «Хутір-Михайлівський» під час здійснення митного контролю, в ході огляду багажу громадянина Російської  Федерації, були виявлені вироби, а саме генератор та контактор, які везлися до Росії цим громадянином із приховуванням від митного контролю.

Такі вироби заборонені до переміщення через митний кордон України без відповідних дозвільних документів, оскільки наявні ознаки товарів подвійного використання.

За даним фактом інспектором Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контрою». Предмети правопорушення вилучено.

IMG_7868IMG_7875 IMG_7876 IMG_7877IMG_7878 IMG_7879