Міжнародний день без дієт, святкуємо!

​​​​6 травня – Міжнародний день без дієт (International No Diet Day). Що це за свято таке? А виявляється, що це дуже поширене свято по всьому світу. І навіть, вже стало маркетинговою стратегією для ресторанів та кафе.

Започаткувала цей День у 1992 році Мері Еванс Янг (Велика Британія) – жінка, яка здолала нервову анорексію і вирішила допомагати в цьому іншим. Перший раз цей день відсвяткувало з десяток її послідовників. Але вже в 1993 році цей день планували відзначити жінки по всьому світу.

Якщо ви бажаєте приєднатися до цього свята, то ось вам 3 причини, щоб приєднатися до Дня без дієт:
1. Ви отримаєте задоволення від смаку давно забутих продуктів, вживання яких ви обмежували повністю чи частково.
2. Ви маєте змогу пригостити своїх рідних смачними стравами, або приготувати їх разом і добре провести цей день у спілкуванні.
3. Забувши про дієти, ви знімете з себе емоційну напругу і насолодитесь моментом життя на повну.

Так, статистика каже, що лише 1% людей, що сиділи на дієті отримують бажаний результат. Лікарі по всьому світу вже відмовляються від дієт, та розповідають про користь збалансованого харчування. Відсутність дієти не означає їсти усе й багато. Це означає дбати про своє здоров’я за допомогою здорового, збалансованого і різноманітного харчування, без емоційної напруги і невиправданих обмежень.