На Баранівському кладовищі впорядкують сектор поховання захисників

Минулого тижня під головуванням начальника Сумської МВА Олексія Дрозденка відбулась виїзна нарада щодо будівництва секторів поховань на Баранівському кладовищі.

Серед присутніх були й рідні загиблих захисників України. Вони озвучили керівництву громади своє бачення того, як мають виглядати сектори з похованнями їхніх близьких.

Начальник Сумської міської військової адміністрації зазначив, що це питання потребує чіткого бачення і системного підходу.

«Маємо дійти одностайної думки щодо того, який вигляд повинні мати ці сектори. Потому якісно виконати будівельні роботи. Нині ж, з огляду на те, що скоро розпочнуться морози та випаде сніг, треба зробити так, аби рідні могли без проблем дійти до могил», – сказав Олексій Дрозденко.

Беручи до уваги погодні умови та низькі температури, які прогнозують на кінець листопада та грудень, у цьому році планується виконати роботи в частині планування та підготовки до бетонування (підсипка шару гравію), а роботи з бетонування доцільно проводити при температурі повітря від +10 – вже у 2024 році.

Олексій Дрозденко доручив розв’язати питання з підсипкою шару гравію до наступної середи. Через два тижні він разом з рідними загиблих перевірить виконання свого доручення.