На Білопільщині біля господарського подвір’я от-от впадуть дерева, а місцева влада “розводить руками”

Близько року тому пан Олег помітив, що біля будинку його тестя у селі Річки ростуть дерева, які от-от можуть впасти. Якщо так станеться, то не лише обірветься лінія електропередач, а й хтось із перехожих може постраждати.

Спочатку родина звернулась до АТ “Сумитеплоенерго” з проханням спиляти дерева. У компанії їм відповіли, що власник ділянки, тобто селищна рада, має звернутись до “Лебединського РЕМу”. Після оплати послуги аварійні дерева спиляють.

Зять власника будинку пішов до селищної ради і написав звернення. Спочатку домовились про те, що родина своїми силами спиляє дерева й забере собі дрова. Проте згодом з’ясували, що спецтехніка, яка змогла б прибрати їх коштує чималих грошей.

Тоді вони знову написали заяву до селищної ради, але вже з проханням спиляти аварійні дерева за кошти бюджету. Їм відповіли, що, хоч проблема актуальна у багатьох селищах громади, проте є значно нагальніші проєкти.

Аварійні дерева й досі ростуть біля подвір’я. Чи спиляють їх – невідомо. Родині залишається чекати, поки у бюджет закладуть кошти на їх прибирання або ж нещасного випадку, щоб на проблему все ж звернули увагу.

Поділитися в соцмережах: