На екскурсії у відділі поліції Глухова школярі приміряли бронежилети, шоломи і наручники

На екскурсію до Глухівського відділу поліції завітали учні загальноосвітньої школи №3 та класу кадетів загальноосвітньої школи №6. Ознайомитися з роботою правоохоронців прийшли 118 дітей.

PM506image001

Екскурсія розпочалася зі знайомства з черговою частиною, куди саме звертається постраждалі зі своїми проблемами. Учням розповіли про порядок здійснення прийому заяв та повідомлень про злочини чи правопорушення та дії працівників чергової частини.

PM398image002

Школярі мали змогу побачити, як працюють слідчі, дільничні інспектори. Та більш за все хлопців та дівчат цікавила робота кримінального розшуку. Вони задавали багато питань: на чому виїжджають співробітники поліції на розкриття злочинів, як затримують злочинців, що роблять з ними далі. Запитували також і про права підлітків та скільки саме правопорушень і злочинів вчиняються неповнолітніми.

Відповідав на всі питання начальник Глухівського відділу поліції Микола Олександрович Фокин. Керівник розповів про всі правові наслідки за вчинення злочинів дітьми, а також  якими саме потрібно володіти навиками, щоб у майбутньому стати поліцейським.

PM605image004

На останок екскурсії діти попросили правоохоронців покатати їх на службовому автомобілі, після чого всім школярам продемонстрували спецзасоби, які використовують працівники поліції у своїй службовій діяльності. Причому бойовою екіпіровкою цікавилися не тільки хлопці, а й дівчата, які з радістю приміряли шоломи, бронежилети і робили фото на пам’ять. Та найбільше емоцій викликала учбова зброя, поліцейські показали як збирати її та розбирати.

PM593image005

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/