На Глухівщині люди збирають кошти бійцю АТО, який двічі підірвався на міні

У Глухівському районі небайджі громадяни збирають кошти на лікування уродженця Шевченкового, старшого сержанта, командира розвідгрупи 72 окремої моторизованої бригади Віталія Якименко.  Повертаючись з бойового завдання, він підірвався на міні під Старогнатівкою.

Чоловік – контрактник, у армії з 2011 року. В АТО відбув серед перших – у березні чотирнадцятого, а в липні вже був поранений, коли його бойова машина налетіла на фугас.

1465541836_02

Тоді швидко одужав, і, попри всі умовляння рідних, знову повернувся на фронт. Бойову звитягу Віталія засвідчують аж три державні нагороди, в т. ч. й орден «За мужність».

І ось доля піддала солдата новому випробуванню. Знову: фугас, підрив, поранення. Цього разу у нього перелом лівої лопатки, роздроблена нижня щелепа, пошкоджений шийний хребець, чисельні осколкові поранення, а також важкі травми голови. Попереду – низка складних операцій, на які, звісно, потрібні немалі кошти.

Допомогти пораненому можна, перерахувавши гроші на картку Приват Банку № 4149 – 4978 – 4357 – 6325, Якименко Віталію Миколайовичу , або його матері – Приват Банк, № 5168 – 7572 – 7648 – 6414, Якименко Людмилі Михайлівні.

Джерело: http://kourier.in.ua/