На Глухівщині митники виявили у росіянки наркотики на 1 мільйон гривень

7 липня, близько сьомої години вечора, у зоні  митного поста “Бачівськ” працівниками Сумської митниці ДФС разом із співробітниками Служби безпеки України та Управлінням внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Сумській області було знайдено біля 23 кг подрібленої речовини сіро-зеленого кольору. За попередньою оцінкою експертів, це марихуана та гашиш.

Власником знахідки виявилася громадянка Російської Федерації. Рухаючись в напрямку  Росії на автомобілі, вона обрала зону спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час проведення митного огляду співробітниками митниці зазначеного транспортного засобу, в багажнику було виявлено 20 прозорих поліетиленових пакунків  з речовиною рослинного походження з чітко вираженим запахом канабісу.

При поглибленому огляді митниками та співробітниками правоохоронних органів було виявлено ще 130 пакетів із речовиною у важко доступних частинах автомобіля, тобто з приховуванням від митного контролю, що ускладнюють виявлення таких товарів та предметів.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

На сьогоднішній день проводиться кримінальне провадження за  статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів». Порушникам загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.

SAM_2462SAM_2463 SAM_2461