На Глухівщині митники знайшли в “Мерседесі” 13,3 кг бурштину, замаскованого під “Мівіну”

Громадянин України намагався вивезти до Росії прихований від митного контролю бурштин, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

18 квітня на митному посту «Бачівськ» митниками разом із співробітниками Головного управління власної безпеки ДФС у Сумській області в автівці виявлено каміння жовто-коричневого кольору невеликого розміру. За даними експертів – бурштин.

Чоловік слідував «зеленим коридором» без заповнення митної декларації. Під час проведення митного огляду автомобіля марки «Mersedes», що належить порушнику, в багажному відділенні автомобіля серед картонних ящиків з написом «Economix», під упаковками з їжею швидкого приготування «Мівіна»  знаходились 25 пакунків, перемотаних скетчем. Загальна вага вантажу 13,3 кг.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 МКУ «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю»,  який тягне за собою накладання штрафу у розмірі 100% вартості товарів.

Товар конфісковано, вартість буде встановлено додатково.

SAM_1953