На Глухівщині прикордонники вилучили старовинний образ

Як повідомляє сайт Держприкордонслужби, учора в Глухівському районі Сумської області прикордонники спільно з працівниками митниці запобігли спробам незаконного переміщенню через кордон димного пороху та старовинної ікони.

Під час здійснення у пункті пропуску «Бачівськ» поглибленого огляду автомобіля «ГАЗель», яким до Росії їхав наш співвітчизник, спрацював службовий собака Річ. В ході подальшої перевірки в багажному відділенні транспортного засобу оглядова група виявила металеву банку з-під кави. В ній знаходився димний порох для спорядження мисливських набоїв. Загальна вага пороху склала близько 500 грамів.

А під час здійснення поглибленого огляду ще одного автомобіля такої ж марки прикордонно-митна оглядова група виявила старовинну ікону.  Раритетний предмет  перевозила пасажирка, громадянка України, в одній із своїх сумок. Жінка пояснила, що старовинна ікона, виготовлена на дерев’яній основі,  дісталась їй у спадок від її бабусі.

Виявлену вибухонебезпечну речовину та раритетний предмет вилучено встановленим порядком. На правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали.

news_20160324_104616_1458809176