На Глухівщині відкрили два багатофункціональних кооперативи

129 (1)

У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду–ІІІ» на Глухівщині відкрили багатофункціональні сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи «Добробут Шевченкове – 2015» в селі Шевченкове та «Полісяночка» в селі Первомайське.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської райдержадміністрації Володимир Картавий відзначив важливість впровадження даних проектів і  наголосив, що таке співробітництво дає можливість отримати матеріальну допомогу тим, хто її найбільше потребує та вирішити найактуальніші проблеми місцевих громад.

«Приємно, що зараз громади продовжують працювати у напрямку реалізації  Проекту МРГ. Вони шукають способи залучення нових коштів для реалізації проектів розвитку населених пунктів. Це і є європейська модель розвитку, коли саме на місцях визначають пріоритетні завдання та залучають кошти з різних джерел для реалізації їх розвитку», – додав Володимир Картавий.

Під час відкриття представники влади та запрошені гості оглянули техніко-інформаційний центр, а потім переглянули техніку та обладнання кооперативів.