На Конотопщині попрощаються з полеглим захисником Олександром Клюшником

Після виконання бойового завдання на Харківщині зупинилося серце Олександра Клюшника  – військовослужбовця, кулеметника стрілецького відділення стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

Олександр народився 26.06.1977 року в с.Великий Самбір. Закінчив Великосамбірський навчальний заклад. У Конотопському професійному аграрному ліцеї отримав професію газоелектрозварника. Любив майструвати своїми руками, тому майже все життя працював будівельником.

Був дуже чуйним і відповідальним сином, братом, чоловіком, батьком, надійним другом. Обожнював свою донечку та готувався до народження онука.

А ще Олександр був щирим патріотом України, і саме тому з самого початку війни добровільно вступив до лав територіальної оборони міста. 12 березня 2023 року був призваний на військову службу, виборював для нашої країни незалежність та свободу. До останнього подиху залишався вірним військовій присязі та гідно боронив Батьківщину від російської навали.

Траурна церемонія прощання з Героєм відбудеться 11 липня 2023 року.

11.00 – відспівування у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп).

12.00 – формування живого коридору у с.Шевченкове;

12.20 – формування живого коридору у с.Великий Самбір;

12.45 – поховання нашого земляка у с.Великий Самбір.


Сьогодні, 10 липня, орієнтовно о 17.00, у Конотопі організовують коридор шани для зустрічі кортежу з тілом військовослужбовця. Заїзд кортежу – з Роменського напрямку.

З цього приводу у Конотопі оголошено дводенну жалобу.

Відповідно до розпорядження міського голови, з метою належного вшанування пам’яті військовослужбовця в/ч А7317 Олександра Клюшника, 10 та 11 липня 2023 року оголошено Днями жалоби на території Конотопської міської територіальної громади.

У дні жалоби на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підпорядкованих підприємств, установ і організацій приспустити Державний Прапор України;

заборонити проведення будь-яких концертних та розважальних заходів,трансляцію розважальних теле- та радіопередач.