На конотопському “Авіаконі” модернізували вертоліт Мі-8МТ для ЗСУ

Авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала від «Укроборонпрому» відремонтований і модернізований вертоліт Мі-8МТ. Про це інформує прес-служба «Укроборонпрому», повідомляє kurs.com.ua.

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод» «Авіакон» передало армійській авіації Сухопутних військ ЗСУ відремонтований і модернізований вертоліт .

Як повідомляється, на нього встановили системи активного і пасивного захисту від ракет з інфрачервоними головками самонаведення і броньовані плити вітчизняного виробництва.

Вертоліт також оснастили двома комплектами супутникової навігаційної системи, радіолокаційним відповідачем, аварійним радіомаяком, твердотіловим аварійно-експлуатаційним реєстратором польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу.

Це дозволяє виконувати польоти відповідно до вимог ІКАО (Міжнародної організації цивільної авіації).

«Крім того, відтепер машина має сучасний радіовисотомір, високонадійну короткохвильову радіостанцію, систему десантування у два потоки через вантажні стулки і авіаційний пошуковий прожектор. Варто додати, що для виконання польотів в складних метеоумовах є можливість швидкого дооснащення цього вертольота сучасним імпортним метеолокатором», – додали в «Укроборонпромі».

Поділитися в соцмережах: