На кордоні Сумщини в бою загинули захисники Артур Білаш і Олег Стрижак

На кордоні Сумщини в бою загинули сержант Артур Білаш і солдат Олег Стрижак.

Про це повідомив їхній побратим Олександр Глинський:

“Батько доньки, чуйний чоловік, люблячий син своєї мами – це все Артур, який на війні з першого дня. Сам він родом з села Жигайлівка Боромлянської громади, проживав з родиною в місті Охтирка. Коли ворог прийшов на нашу землю, Артур Миколайович пішов служити командиром стрілецького відділення. Його підлеглі відзиваються про нього як про чуйного, хороброго та авторитетного командира, котрий за пріоритет собі ставив турботу про ввірений йому особовий склад.

А ще, сержант мав хобі – автотранспорт, був «водієм від Бога», захоплювався великогабаритними «залізними конями».

Невимовна біль від втрати з часом притупиться, але ніколи повністю не згасне в серцях рідних, друзів, побратимів. Щирі співчуття всім, в чиєму житті був Артур, який поклав на вівтар свободи України найцінніше!” – написав він у фейсбуці.

“Останні дні чорними сторінками будуть вписані в історію нашого батальйону. Ще один герой, люблячий син та чоловік, турботливий батько сина, патріот, що з першого дня на війні, повертається в рідну Охтирку на щиті.

Олег народився в місті  Суми, мешкав з родиною в Охтирці, в збройних силах був стрільцем. Побратими розповідають про Олега Анатолійовичаяк про надійного товариша котрий першим приходить на допомогу, хороброго бійця, що не жалів себе при виконанні бойових завдань.

В житті солдат був тихою, спокійною людиною, любив риболовлю та мальовничу природу.

Щирі співчуття батькам, сину, дружині Олега та всім тим, хто мав честь бути добре знайомим з ним!

Вічна пам’ять Герою!”