На Липоводолинщині 14-річний підліток потонув у бабусиній копанці для гусей

На Липоводолинщині юнак загадково загинув на власному подвір’ї – 14-річний хлопець утопився в копанці на городі! Як це сталося – ніхто не бачив. Хоча підліток весь час був перед очима і в родичів, і в сусідів.

Того дня Вадим не пішов до школи, бо трохи застудився. Натомість хлопчик прибіг допомогти бабусі з дідусем по господарству. Як завжди рубав дрова, аж раптом рідні перестали чути звук сокири. Перелякані родичі обдзвонили всіх сусідів та друзів Вадима, обійшли все навколо, та хлопця не було ніде. Залишалося перевірити хіба копанку в кінці городу.

“Дєдушка його сам і витяг, тричі кинув – нема нічого, а на четвертий раз, наверно, за черевичок зачепив, і він його сам і витяг”, – розповіла бабуся хлопця Любов Олексіївна.

Ця копанка на городі була давно, але як на біду торік її зробили глибшою. Розмір ставочка 4 на 5 метрів, але глибиною – до 3-х. Господарі вирили його для гусей. Чому того дня хлопець пішов до нього – ніхто не знає, але, ймовірно, на слизькому схилі не втримався і впав.

Сусіди ж кажуть, що Вадим боявся води і сторонився її, а чому так вийшло – пояснити ніхто не може.

Наразі поліція зясовує обставини смерті, головна версія – нещасний випадок.

“Настає тепла погода, тому я хочу звернутися до вас та нагадати: максимум уваги дітям, які перебувають поруч з водоймами”,сказав т.в.о. керівника Липоводолинського відділу поліції Андрій Перелазний.

7

Джерело:  http://ntn.ua/