На Липоводолинщині закривають школу, яка навчає 31 учня за 650 тисяч грн на рік

Начальник відділу освіти Липоводолинської РДА Любов Дмитрушко повідомила, що відповідно до вимог обласного Департаменту освіти і науки розроблено Проект плану оптимізації мережі навчальних закладів району на 2016-2018 роки.

Згідно з документом у 2016 році планується припинити функціонування Лучанської ЗОШ (за  умови прийняття відповідного рішення районною радою), де сьогодні навчається 31 учень. Вартість утримання одного умовного учня – майже 22 тисячі грн, а школи – понад 650 тисяч грн на рік. Згідно з Проектом у нинішньому році також планується створення Капустинського НВК на базі злиття сільських школи та дитсадка, а у 2017 році – Калінінського НВК.

Сільський голова села Лучка Лариса Тесленко під час апаратної наради наводила аргументи за збереження школи. Вона говорила, що колективом закладу робиться все належне для здешевлення його утримання: зведений до мінімуму температурний режим, економиться електроенергія. А на наступні роки є перспектива збільшення кількості учнів до 35-40. «Якщо ми зараз будемо прагнути до закриття навчальних закладів – у майбутньому ми навряд чи відкриємо школу», – наголосила Лариса Тесленко.

Джерело nashkraj.com