На місці літньої естради в “Казці” обіцяють створити зону відпочинку

1456920184_img_9343

Місце під знесеною “літньою естрадою”, що на території дитячого парку «Казка», і надалі слугуватиме для відпочинку сумчан. Про це повідомляють у мерії.

За словами директора КП «Сумикомунінвест» Олега Левченка, будівля «літньої естради» була введена в експлуатацію у 1980 році. Останні 15 років вона знаходилась у занедбаному стані, є висновок про її аварійний стан. Щоб прибрати розсадник антисанітарії, керівництво КП звернулося до депутатів з пропозицією списати з балансу КП «Сумикомунінвест» споруду «літньої естради». 16 грудня 2015 року це рішення було прийняте.

Як повідомив Олег Левченко, жодних пропозицій щодо збереження наявної там мозаїки ані від фахівців архітектури, ані від громадськості не надходило. Перед демонтажем споруди працівники КП «Сумикомунінвест» разом із будівельниками розглянули можливість відділення візерунку від стіни або збереження разом із нею, втім, з`ясувалось, що такої технічної можливості немає. Тож мозаїку довелось теж прибирати.

Директор парку запевнив: територію розчистять і облаштують зелену зону. Можливо, згодом тут з`явиться ігрова чи спортивна зона, але це будуть легкі конструкції і в жодному разі не капітальні споруди.